Наукові публікації кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи : [167] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 167
Дата випускуНазваАвтор(и)
2018Героїка метафор Наталі Дзюбенко-МейсЦарук, А. П.
2018Роздуми в очікуванні набридуЦарук, А. П.
27-жов-2017Особливості податкової політики російської окупаційної влади на захоплених територіях Галичини і Буковини в період Першої світової війниОрлик, С. В.
2018Currency in naddnipryans`ka ukraine in the imperial time (18-early 20 cent.): Current ukrainian historigraphySustretov, А.; Сустрєтов, А.
2018Криза внутрішньої торгівлі на окупованих Росією територіях Галичини і Буковини в період Першої світової війни та вплив її на продовольчий ринокОрлик, С. В.; Orlyk, S.
вер-2018Координати простої довіри і доля-мачухаЦарук, А. П.
22-чер-2016Державна лотерея 1914 р. в українських губерніях Російської імперіїОрлик, С. В.
2018Розповсюджені види грошових хабарів чиновників за «вирішення» майнових та цивільних питань у Російській імперії (XVIII – XIX ст.)Табачук, А.; Tabachuk, А.
2018Фінансова політика уряду Російської імперії в Україні у ХVIII – на початку ХХ ст.: сучасна історіографіяШпортун, О.; Shportun, О.
2018Стан наукової розробки проблеми заходів Російського уряду у сфері грошового обігу на Півдні України у другій половині ХVIII ст.Скороход, О.; Skorokhod, O.
2018Символіка польських правоохоронних органів 1915-1939 років в колекції НМІУБойко-Гагарін, А. С.; Boyko-Gagarin, А.
2018Особливості грошового обігу Галичини та Буковини в часи російської окупації періоду Першої світової війниОрлик, С. В.; Orlyk, S.
2018Contemporary counterfeit coins of the Crusader statesOrlyk, V.; Орлик, В. М.
25-тра-2018Вища технічна освіта України в умовах трансформації суспільства: історіографіяБондаренко, О. В.
кві-2018Цінова політика російської окупаційної влади на території Галичини і Буковини в період Першої світової війниОрлик, С. В.; Orlyk, S.
1-чер-2018Праці та спогади сучасників Першої світової війни як джерело до вивчення фінансової політики російського окупаційного режиму в Галичині та БуковиніОрлик, С. В.; Orlyk, S.
2017Polityka celna Imperium Rosyjskiego na okupowanych terenach Galicji i Bukowiny w okresie pierwszej wojny światowejOrłyk, S.; Orlyk, S.; Орлик, С. В.
вер-2017Проблеми формування бюджету міста Тернополя періоду російської окупації в часи Першої світової війниОрлик, С. В.
2017Економічне становище та податна здатність селян Галичини і Буковини в період російської окупації в часи Першої світової війниОрлик, С. В.
2017Організація та управління російською окупаційною владою державним майном на захоплених територіях Галичини й Буковини у період Першої світової війниОрлик, С. В.; Orlyk, S.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 167