Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/11956
Title: Комп'ютерні системи
Authors: Марченко, К. М.
Собінов, О. Г.
Оришака, О. В.
Босько, В. В.
Keywords: комп'ютерна система
архітектура комп'ютерної системи
комунікаційне середовище
процесор
комутатор
надійність
кластер
Issue Date: 2022
Publisher: ЦНТУ
Citation: Комп'ютерні системи : навч. посіб. / К. М. Марченко, О. Г. Собінов, О. В. Оришака, В. В. Босько. – Кропивницький : ЦНТУ, 2022. - 178 с.
Abstract: Навчальний посібник надає теоретичний та практичний матеріал про організацію комп'ютерних систем, засоби та методи обробки даних в комп'ютерних системах. Розглянуті питання архіиектури комп'ютер-них систем, принципи побудови коунікаційних середовищ. види процесорів, що використовуються в комп'ютерних системах та особливості їх роботи. Також приділено увагу новітнім підходам тп технологіям побудови комп’ютерних систем, зокрема, квантовим обчислювальним системам, клітинним та ДНК-процесорам. Приділено увагу надійності та відмовостійкості комп’ютерних систем. Призначений для студентів, що навчаються за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». Для полегшення засвоєння наведеного матеріалу надаються ілюстрації та приклади.
URI: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/11956
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри КБ та ПЗItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.