Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/2919
Назва: Нова конструкція комбінованого чизельного глибокорозпушувача
Автори: Лазун, М. С.
Сало, В. М.
Ключові слова: чизельний розпушувач
підорна плужна підошва
обробіток грунту
запас продуктивної вологи
Дата публікації: 2015
Видавництво: КНТУ
Бібліографічний опис: Лазун, М. С. Нова конструкція комбінованого чизельного глибокорозпушувача / М. С. Лазун, В. М. Сало // Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва : зб. тез доп. : наук.- практ. конф., (Кіровоград, 15-17 квіт. 2015 року). – Кіровоград : КНТУ, 2015. – С. 54-56.
Короткий огляд (реферат): В Кіровоградській області, як і в цілому в центральних та південних регіонах країни запорукою високих врожаїв є запаси продуктивної вологи в ґрунті, але важкі, глинисті за механічним складом ґрунти і, особливо, їх переущільнення та сформована десятиріччями підорна плужна підошва взагалі запобігають протіканню процесів інфільтрації навіть в зимовий період. Єдиним шляхом усунення даної проблеми є періодичне глибоке (понад 30 см) розпушування нижніх шарів ґрунту. З цією метою пропонується оригінальна конструкція комбінованого чизельного розпушувача, яка вигідно відрізняється від аналогів і відомих конструкцій низькою металоємністю, простотою конструкції, високою надійністю та якістю виконання технологічного процесу, а головне, цілком доступна для виробництва в умовах малих та середніх вітчизняних приватних підприємств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/2919
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри СГМ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lazun_2015.pdf347,72 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.