Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3393
Назва: Збірник наукових праць Кіровоградського національного університету. Техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація. Вип. 29.
Ключові слова: збірник наукових праць
наукові праці
техніка в сільськогосподарському виробництві
галузеве машинобудування
автоматизація
Дата публікації: 2016
Видавництво: КНТУ
Бібліографічний опис: Збірник наукових праць Кіровоградського національного технічного університету. Техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація / Кіровоград. нац. техн. ун-т ; за заг. ред. М. І. Черновола. - Кіровоград : КНТУ, 2016. - Вип. 29. - 318 с.
Короткий огляд (реферат): У збірнику представлені статті, присвячені проблемам проектування та експлуатації сільськогосподарської техніки, технології виробництва, енергозбереження, автоматизації в промисловості та сільському господарстві. Наведені практичні рекомендації до використання результатів досліджень у галузях народного господарства. Збірник є фаховим виданням, в якому публікуються основні результати наукових досліджень вчених, аспірантів університету, а також інших навчальних закладів та промислових підприємств України. Збірник розрахований на наукових, науково-технічних працівників різних галузей науки та техніки, ВНЗ, здобувачів вчених ступенів і звань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3393
ISSN: 2409-9392
Розташовується у зібраннях:Техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація. Випуск 29. - 2016

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
z_29_2016.pdf10,08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.