Наукові записки. Випуск 10. Частина 2. - 2010

Permanent URI for this collectionhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/4740

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 71
  • Item
    Структура і види ділового спілкування
    (КНТУ, 2010) Іванова, Т. В.; Чернишова, А. О.
    В статті описано процес взаємодії між людьми у вигляді спілкування, досліджено форми, функції та засоби спілкування. Проаналізовано психологічну структуру ділового спілкування, знання якої необхідно сучасному менеджеру для налагодження контактів з партнерами та успішного керування підлеглими.
  • Item
    Існування граничного гібсового розподілу для кластерної моделі неперервного гармонічного осцилятора
    (КНТУ, 2010) Резніченко, П. В.
    Застосовані рівняння Кірквуд– Зальсбурга для дослідження кореляційних функцій для малих значень активності. За допомогою Пуасонівського аналізу виконаний термодинамічний граничний перехід для кластерної моделі гармонічного осцилятора.
  • Item
    Екологічна оцінка впливу полігонів твердих побутових відходів Кіровоградської області на стан навколишнього середовища
    (КНТУ, 2010) Шевченко, М.; Медведєва, О. В.
    В статті проаналізовано вплив несанкціонованих сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів на екосистеми та надано практичні рекомендації щодо покращання екологічної ситуації. In the article influence of unauthorized smittezvalisch and grounds of hard domestic offcuts is analysed on ekosistemy and practical recommendations are given in relation to the improvement of ecological situation.
  • Item
    Нові підходи до формування кадрового потенціалу банківських установ
    (КНТУ, 2010) Лета, К. О.; Смірнов, О. О.
    В статті висвітлюється сутність поняття "стратегія" в управлінні персоналом. Визначено наукові підходи до формування кадрових стратегій в банківських установах. Викладено рекомендації щодо розробки кадрових стратегій в банках.
  • Item
    Водозабори на річках зі складними природними умовами
    (КНТУ, 2010) Тищенко, Л. В.; Терентьєв, Д. В.
    Розглянуті методи забезпечення надійної роботи водозаборів в умовах складної шугольодової ситуації, при перемерзанні і пересиханні водойм, та експлуатація водозаборів в ускладнених умовах за рахунок збільшення наносів і нестійкості русел річок.
  • Item
    Вища освіта Великої Британії
    (КНТУ, 2010) Щербина, Р. Г.; Щербина, С. В.
  • Item
    Соціальні наслідки кризи на селі та шляхи їх подолання
    (КНТУ, 2010) Сиротюк, В. І.; Костромін, Г. Т.
    В статті автори аналізують соціальні наслідки кризи на селі, рівень забезпечення сільського населення об'єктами соціальної інфраструктури, динаміку їх розвитку. Центральне місце в дослідженні займає розкриття необхідності переустрою життя сільського населення, покращення їх соціально-побутових і культурних умов. Вносяться обґрунтовані пропозиції щодо вирішення цих питань.
  • Item
    Вплив об'єктів будівництва на навколишнє середовище
    (КНТУ, 2010) Степанюк, Н.; Медведєва, О. В.
    В статті проаналізовано особливості впливу об'єктів будівництва на екосистеми та надано практичні рекомендації щодо покращання екологічної ситуації. In the article the features of influence of building objects are analysed on ekosistemy and practical recommendations are given in relation to the improvement of ecological situation.
  • Item
    Проблеми відтворення і розвитку економічного потенціалу суспільства в умовах ринкової системи
    (КНТУ, 2010) Нігай, О. О.; Смірнов, О. О.
    Економічні умови, що кардинально змінилися, потребують ґрунтовної переоцінки існуючих передумов, принципів, параметрів системи вимірювань розвитку будь-якого господарського суб'єкта на рівні підприємства, галузі, регіону або країни. Всеосяжна порівняльна оцінка рівня розвитку підприємств відносно лідируючих конкурентів полегшує виявлення погіршення конкурентоспроможності, знаходження нових способів подолання відставань та інтелектуального забезпечення економічного прориву. Нові рубежі конкурентоспроможності відкриваються лише завдяки безперервним удосконаленням, кардинальним покращенням, незвичним ідеям.
  • Item
    Природа та суспільство
    (КНТУ, 2010) Будурін, М. М.; Гришина, Е. О.
    Навколишнє середовище – це частина земної природи, з якою людина (суспільство) безпосередньо взаємодіє і в процесі своєї життєдіяльності бере все що їй треба для свого подальшого розвитку. Людина – це організм, який здатний до обміну речовин, терморегуляції. Взагалі природа – це об”ективна реальність, результат еволюції матеріального світу, яка існує незалежно від свідомості людини.