Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5408
Назва: Людина і праця в економіці регіону
Ключові слова: соціально-трудові відносини
соціальна політика
соціальний захист населення
ринок праці
трудова міграція
людський капітал
корпоративна культура
конкурентоспроможність
Дата публікації: 2016
Видавництво: РВЛ ЦНТУ
Бібліографічний опис: Людина і праця в економіці регіону. Ч. 1. Актуальні проблеми соціально-трудових відносин : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 31 жовт. 2016 р., Кропивницький / М-во освіти і науки України, Центральноукр. нац. техн. ун-т, Ф-т екон. та менеджменту, Каф. екон. та підприємництва ; [Редкол. : О. М. Левченко (голова), М. В. Семикіна, О. А. Грішнова та ін.]. - Кропивницький : РВЛ ЦНТУ, 2016. - 224 с.
Короткий огляд (реферат): У збірнику опубліковано тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Людина і праця в економіці регіону», яка відбулася у Центральноукраїнському національному технічному університеті 31 жовтня 2016 р. Для викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Може бути корисним також для підприємців, організаторів бізнесу та менеджерів підприємств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5408
Розташовується у зібраннях:Економічні науки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Materiali konferents 31-10-2016 ukr CUNTU.pdf3,02 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.