Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5852
Назва: Основи енергоменеджменту в АПК
Автори: Голик, О. П.
Ключові слова: енергозбереження
енергоменеджмент
агропромисловий комплекс
енергетичний ресурс
капіталоскладення
економічна ефективність
Дата публікації: 2015
Видавництво: КНТУ
Бібліографічний опис: Основи енергоменеджменту в АПК: методичні вказівки до виконання самостійної роботи для студентів денної форми навчання за напрямом підготовки 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» / [уклад. О. П. Голик]. – Кіровоград: КНТУ. -2015. - 16 с.
Короткий огляд (реферат): Наведені методичні рекомендації до виконання самостійної роботи є складовою частиною дисципліні «Основи енергоменеджменту в АПК» для студентів, які навчаються за напрямом 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі». Студент повинен ознайомитись з проблемами вибору та обґрунтування більш раціонального типу енергоносіїв, інвестування та фінансування в енергозбереженні, енергетичного навантаження підприємства, питаннями інформаційного забезпечення енергоменеджменту. В даних методичних вказівках для виконання самостійної роботи наведено перелік тем, які студенти повинні опанувати самостійно, та короткі теоретичні відомості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5852
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри АВП

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ОЕМ в АПК _метод. вказівки для СР_.pdf1,7 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.