Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5881
Title: Основи ефективного використання електричної енергії в системах електроспоживання промислових підприємств
Other Titles: Основы еффективного использования электрической энергии в системах электропотребления промышленных предприятий
The basis of the effective energy efficiency in the systems of electrical impregnations of applications
Authors: Соловей, О. І.
Розен, В. П.
Плєшков, П. Г.
Серебренніков, С. В.
Петрова, К. Г.
Rozen, V.
Pleshkov, P.
Serebrennikov, S
Petrova, K.
Tckachenko, V.
Ткаченко, В.
Keywords: ефективне використання електричної енергії
електричні втрати
заощадження електричної енергії
енергоефективність
Issue Date: 2015
Publisher: Чабаненко Ю.
Citation: Основи ефективного використання електричної енергії в системах електроспоживання промислових підприємств: навч. посіб. / [О. І. Соловей, В. П. Розен, П. Г. Плєшков та ін.];Кіровоград. нац. техн. ун-т. – Черкаси: Чабаненко Ю., 2015. – 316 с.
Abstract: Розглянуто методи визначення втрат потужності та енергії в елементах системи електроспоживання, наведено перелік заходів з ефективного використання електричної енергії в електродвигунах, сталеплавильних печах, у зварювальних, електрохімічних, помпових, вентиляційних та компресорних установках; подано заходи з підвищення рівня енергофективності на стадії проектування та під час експлуатації систем освітлення промислових підприємств. Наведено приклади практичних розрахунків оптимальних електроефективних режимів електроустаткування та заощадження електричної енергії. Для студентів, магістрантів та аспірантів електроенергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також інженерно-технічних працівників, які займаються проектуванням та експлуатацією електроенергетичного обладнання.
URI: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5881
ISBN: 978-966-493-870-6
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри ЕТС та ЕМItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.