Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5881
Назва: Основи ефективного використання електричної енергії в системах електроспоживання промислових підприємств
Інші назви: Основы еффективного использования электрической энергии в системах электропотребления промышленных предприятий
The basis of the effective energy efficiency in the systems of electrical impregnations of applications
Автори: Соловей, О. І.
Розен, В. П.
Плєшков, П. Г.
Серебренніков, С. В.
Петрова, К. Г.
Rozen, V.
Pleshkov, P.
Serebrennikov, S
Petrova, K.
Tckachenko, V.
Ткаченко, В.
Ключові слова: ефективне використання електричної енергії
електричні втрати
заощадження електричної енергії
енергоефективність
Дата публікації: 2015
Видавництво: Чабаненко Ю.
Бібліографічний опис: Основи ефективного використання електричної енергії в системах електроспоживання промислових підприємств: навч. посіб. / [О. І. Соловей, В. П. Розен, П. Г. Плєшков та ін.];Кіровоград. нац. техн. ун-т. – Черкаси: Чабаненко Ю., 2015. – 316 с.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто методи визначення втрат потужності та енергії в елементах системи електроспоживання, наведено перелік заходів з ефективного використання електричної енергії в електродвигунах, сталеплавильних печах, у зварювальних, електрохімічних, помпових, вентиляційних та компресорних установках; подано заходи з підвищення рівня енергофективності на стадії проектування та під час експлуатації систем освітлення промислових підприємств. Наведено приклади практичних розрахунків оптимальних електроефективних режимів електроустаткування та заощадження електричної енергії. Для студентів, магістрантів та аспірантів електроенергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також інженерно-технічних працівників, які займаються проектуванням та експлуатацією електроенергетичного обладнання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5881
ISBN: 978-966-493-870-6
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри ЕТС та ЕМУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.