Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5888
Назва: Основи енергоменеджменту в АПК
Автори: Голик, О. П.
Мірошніченко, М. С.
Зубенко, В. О.
Ключові слова: економічна ефективність
енергозбереження
енергоменеджмент
енергетичні ресурси
енергетичний баланс
капіталовкладення
Дата публікації: 2014
Видавництво: КНТУ
Бібліографічний опис: Основи енергоменеджменту в АПК: методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів денної форми навчання за напрямом підготовки: 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» / [уклад. О. П. Голик, М. С. Мірошніченко, В. О. Зубенко]. - Кіровоград: КНТУ. - 2014. - 80 с.
Короткий огляд (реферат): Головним завданням енергетичного менеджменту є контроль, реєстрація, аналіз та корегування споживання енергії таким чином, щоб енергія використовувалась з максимальною ефективністю. Енергетичний менеджмент охоплює знання з математики, економіки, сучасних засобів автоматизації, обчислювальних та інформаційних технологій тощо. Набуті знання дають змогу управляти паливом і його постачанням, котельними установками, системами розподілу енергії, службами будівель, виробничим технологічним обладнанням, шкідливими викидами і відходами та ін. Наведені методичні рекомендації до виконання практичних робіт є складовою частиною дисципліні «Основи енергоменеджменту в АПК» для студентів, які навчаються за напрямом 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі». Метою практикуму є практичне вивчення, закріплення та поглиблення базових знань, отриманих під час лекційних занять. Студент повинен ознайомитись з проблемами вибору та обґрунтування більш раціонального типу енергоносіїв, інвестування та фінансування в енергозбереженні, енергетичного навантаження підприємства, питаннями інформаційного забезпечення енергоменеджменту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5888
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри АВП

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ОЕМ в АПК _метод. вказівки_.pdf10,25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.