Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/7358
Назва: Бухгалтерський облік та регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності
Автори: Пальчук, О. В.
Рузмайкіна, І. В.
Давидов, Г. М.
Ключові слова: функції бухгалтерського обліку
предмет бухгалтерського обліку
метод бухгалтерського обліку
баланс
рахунки
подвійний запис
класифікація рахунків
подвійний запис
документація
інвентаризація
калькуляція
оцінка
державне регулювання обліку
регламентування обліку
рівні регламентування
регламентування звітності
облікова політика
види регламентування
Дата публікації: 2017
Видавництво: Євгенія плюс
Бібліографічний опис: Бухгалтерський облік та регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності : навч. посіб / [ О. В. Пальчук, І. В. Рузмайкіна;] за ред. Г. М. Давидова. - Кропивницький : Євгенія плюс, 2017. - 344 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику детально розглянуто теоретичні та методологічні основи бухгалтерського обліку та питання його нормативно-законодавчого регламентування. Посібник «Бухгалтерський облік та регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності» побудований відповідно до затвердженого навчального плану підготовки фахівців спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і містить навчально-методичні матеріали до вивчення двох дисциплін. Розділ 1 посібника охоплює зміст дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)». Розділ 2 посібника включає питання змісту дисципліни «Регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності». У посібнику за темами надано питання та тести для самоконтролю, а також проблемна тематика та рекомендована література для робіт творчого характеру. Навчальний посібник може бути корисним для студентів при вивченні інших дисциплін: «Облікова політика», «Організація бухгалтерського обліку», «Фінансовий облік» тощо. Посібник рекомендується застосовувати для студентів вищих навчальних закладів всіх економічних спеціальностей, також він може бути використаний аспірантами, викладачами в навчальному процесі та для підвищення кваліфікації працівників сфери бухгалтерського обліку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/7358
ISBN: 978-966-97680-3-2
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри бухгалтерського обліку

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
БО та РІЗПД 2017 посібник.pdf2,26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.