Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/7808
Назва: Облік незавершеного виробництва у відповідності до національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Автори: Смірнова, І. В.
Ключові слова: незавершене виробництво
запаси
фінансова звітність, положення (стандарти) бухгалтерського обліку
витрати
бухгалтерський облік
собівартість
Дата публікації: 2000
Видавництво: Наука і освіта
Бібліографічний опис: Смірнова, І. В. Облік незавершеного виробництва у відповідності до національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності / І. В. Смірнова // Економіка: проблеми теорії і практики: Міжвуз. зб. наук. праць / Дніпропетр. держ. універс. – Вип. 21. – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2000 – с. 3 – 10.
Короткий огляд (реферат): У статті досліджені проблеми методичного характеру, пов’язані із застосуванням концептуальних положень національних облікових стандартів стосовно незавершеного виробництва. З’ясовано основи методології обліку незавершеного виробництва в Україні. З цією метою проведено аналіз вимог положень (стандартів) бухгалтерського обліку щодо обліку, оцінки та відображення у фінансовій звітності залишків незаверешного виробництва. Досліджено зміну складу витрат згідно з діючою нормативною регламентацією та їх складом до початку реформування обліку. Запропоновано методику визначення витрат на завершення незавершеного виробництва по загальновиробничих витратах. Надано методичні рекомендації по здійсненню розподілу загальновиробничих витрат між готовою продукцією, товарною продукцією та незавершеним виробництвом.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/7808
Розташовується у зібраннях:Наукові публікаціїУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.