Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/8098
Назва: Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні
Автори: Мороз, С. М.
Анісімов, О. В.
Васильковський, О. М.
Лещенко, С. М.
Петренко, Д. І.
Ключові слова: комп’ютерні технології
3-D моделювання
SolidWorks
Дата публікації: 2018
Видавництво: ЦНТУ
Бібліографічний опис: Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні : метод. вказ. до виконання лаб. робіт для студ. спеціальностей : 133 «Галузеве машинобудування» та 208 «Агроінженерія» / М-во освіти і науки України, Центральноукраїн. нац. техн. ун-т, каф. с.-г. машинобуд. ; [уклад. : С. М. Мороз, О. В. Анісімов, О. М. Васильковський та ін.]. – Кропивницький : ЦНТУ, 2018. – 82 с.
Короткий огляд (реферат): Курси дисциплін «Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні» та «Сучасні комп’ютерні технології в сільськогосподарському виробництві» призначені для набуття студентами навичок роботи в 3-D моделюванні з використанням програми SolidWorks, системних знань створення і редагування конструкторської та текстової інформації для створення презентацій проведених розробок, професійних навичок аналітично-образного мислення, оволодіння професійною термінологією, освоєння сучасних технологій створення предметного та інформаційного середовища, розширення їх об’ємно-просторового мислення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/8098
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри СГМ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Suchasni komp tehnologii.pdf7,25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.