Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/8205
Назва: Методичні рекомендації до вивчення дисципліни “Ділове спілкування”
Автори: Миценко, В. І.
Ключові слова: ділове спілкування
міжнародна економіка
Дата публікації: 2014
Видавництво: КНТУ
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації до вивчення дисципліни „Ділове спілкування” : для студ. спец. 6.050103 „Міжнародна економіка”/ уклад. : В. І. Миценко ; М-во освіти і науки України, Кіровоград. нац. техн. ун-т, каф. міжнар. економіки. – Кіровоград : КНТУ, 2014. – 14 с.
Короткий огляд (реферат): Метою вивчення даної дисципліни є набуття студентами комплексних знань про найважливіші теоретичні і практичні аспекти етики підприємництва, економічного та ділового етикету, підготовка спеціалістів високого професійного та культурного рівня, які здатні надати ринковим відносинам цивілізований характер. Тому задачі курсу спрямовані на: • визначення сутності ділового спілкування у процесі економічної діяльності та співпраці; • вивчення основних положень етики підприємництва та правил ділового етикету; • вміння використовувати одержані знання у практичній діяльності, організовувати і проводити ділові зустрічі, вести ділову переписку та розробляти ділові угоди, враховуючи особливості культури та традиції різних країн світу. Методологічною та теоретичною основою даної дисципліни є володіння студентами базовими поняттями та концепціями міжнародної економіки, міжнародних фінансів та управління. Таким чином, ефективній реалізації мети та задач курсу підпорядковані логіка його викладання, структура й зміст тем.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/8205
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
03_Business_communication.pdfMAIN DOCUMENT203,2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.