Факультет будівництва, транспорту та енергетики

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/764

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 27
  • Item
    Резонансний збудник вібрацій спрямованої дії з тілами кочення
    (ЦНТУ, 2023) Філімоніхін, Г. Б.; Яцун, В. В.; Філімоніхіна І. І.; Мелешко, Є. В.; Амосов, В. В.; Васильковський, О. М.; Мацуй, А. М.; Якименко С. М.
    Резонансний збудник вібрацій спрямованої дії з тілами кочення, що містить основу, вал, порожнистий корпус з кільцевою біговою доріжкою, тіло кочення, масло, що змащує бігову доріжку, причому вал встановлений в основу з можливістю обертання, порожнистий корпус жорстко насаджений на вал, тіло кочення встановлене всередину порожнистого корпусу з можливістю кочення по біговій доріжці, який відрізняється тим, що містить аналогічний вал, порожнистий корпус з кільцевою біговою доріжкою, тіло кочення, масло та пасову передачу з перехресним розміщенням паса, що дозволяє валам обертатися з рівними кутовими швидкостями у протилежних напрямках.
  • Item
    Маятниковий збудник резонансних вібрацій спрямованої дії
    (ЦНТУ, 2023) Філімоніхін, Г. Б.; Яцун, В. В.; Філімоніхіна І. І.; Єніна, І. І.; Мелешко, Є. В.; Гуцул В. І.; Мацуй, А. М.; Невдаха, Ю. А.
    Маятниковий збудник резонансних вібрацій спрямованої дії, що містить електродвигун, основу, вал, маятник, причому вал встановлений в основу з можливістю обертання, маятник вільно насаджений на вал так, що при обертанні маятника навколо вала виникають сили в'язкого опору, який відрізняється тим, що містить аналогічний електродвигун, вал і маятник, причому аналогічний електродвигун надає аналогічному валу протилежний напрямок обертання.
  • Item
    Збудник резонансних вібрацій спрямованої дії з маятниками
    (ЦНТУ, 2023) Філімоніхін, Г. Б.; Яцун, В. В.; Філімоніхіна І. І.; Олійніченко, Л. С.; Мелешко, Є. В.; Гуцул В. І.; Мацуй, А. М.; Якименко С. М.
    Збудник резонансних вібрацій спрямованої дії з маятниками, що містить основу, вал, маятник, причому вал встановлений в основу з можливістю обертання, маятник вільно насаджений на вал так, що при обертанні маятника навколо вала виникають сили в'язкого опору, який відрізняється тим, що містить аналогічний вал, маятник, шків та пасову передачу з двостороннім пасом, що дозволяє валам обертатися з рівними кутовими швидкостями у протилежних напрямках.
  • Item
    Мехатронні системи
    (ЦНТУ, 2021) Зозуля, В. А.; Березюк, І. А.; Мацуй, А. М.
    Мета і призначення курсового проектування Курсова робота з дисципліни "Мехатронні системи" завершує теоретичне навчання студентів бакалаврів в області розробки та впровадження мехатронних систем. Мета роботи - закріплення і поглиблення теоретичного матеріалу курсу, а також підготовка студентів до самостійного і творчого рішення інженерних завдань, як в період дипломного проектування, так і в подальшій практичній діяльності. Призначення роботи - практичне освоєння методів розрахунку та моделювання мехатронних систем.
  • Item
    Модельно-орієнтоване проектування мехатронних систем та модулів
    (ЦНТУ, 2017) Зозуля, В. А.; Березюк, І. А.; Мацуй, А. М.
    Методичні вказівки до виконання курсової роботи з курсу: «Мехатронні системи» для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
  • Item
    Теорія автоматичного управління
    (ЦНТУ, 2018) Кондратець, В. О.; Мацуй, А. М.
    Наведені завдання у вигляді принципових схем САК, дані математичні моделі динамічних ланок та значення їх параметрів. Виконання курсової роботи розраховане на використання навчальної та довідникової літератури. Бажані регулярні консультації з викладачем.
  • Item
    Теорія автоматичного управління
    (ЦНТУ, 2018) Кондратець, В. О.; Мацуй, А. М.
    Лабораторний практикум з курсу “Теорія автоматичного управління” містить чотирнадцять лабораторних робіт, метою яких є засвоєння та поглиблення конкретних знань з базових понять теорії автоматичного управління і відпрацювання навичок практичного застосування цих знань. Перелік лабораторних робіт дозволяє лектору чи керівнику практичних занять скласти необхідний цикл лабораторних робіт для відповідної спеціальності, визначити для студентів кількість робіт, що виконуються в лабораторії та кількість робіт для самостійного відпрацювання.
  • Item
    Теорія автоматичного управління
    (ЦНТУ, 2018) Кондратець, В. О.; Мацуй, А. М.
    Метою курсової роботи є закріплення розрахункових методів розв’язання задач теорії автоматичного управління зі знаходженням стійкості, якості, оптимальних параметрів та структури САУ. Вихідні дані на курсову роботу задаються у вигляді принципової схеми, диференціальних рівнянь елементів і конкретних значень їх параметрів.
  • Item
    Ідентифікація співвідношення руда/вода в процесі подрібнення пісків класифікатора
    (Вінницький НТУ, 2009) Кондратець, В. О.; Кондратец, В. А.; Kondratets, V.; Мацуй, А. М.; Мацуй, А. Н.; Matsui, A.
    Наведено результати дослідження умов ідентифікації співвідношення руда/вода в процесі подрібнення пісків класифікатора. Показано, що даний технологічний параметр можна ідентифікувати за рівнем пульпи та її тиском у донній частині приймального пристрою завиткового живильника. Приведены результаты исследования условий идентификации соотношения руда / вода в процессе измельчения песков классификатора. Показано, что данный технологический параметр можно идентифицировать по уровню пульпы и ее давлением в донной части приемного устройства улиткового питателя. The results of the study identify conditions ore ratio / water during grinding sand classifier. We show that this technology can be identified by setting the level of the pulp and its pressure in the bottom of the receiver cranial feeder.
  • Item
    Оптимальні умови ідентифікації розрідження пульпи при подрібненні пісків двоспірального класифікатора
    (ДВНЗ "КНУ", 2013) Мацуй, А. М.; Мацуй, А. Н.; Matsui, A.; Кондратець, В. О.; Кондратец, В. А.; Kondratets, V.
    Запропоновано спосіб визначення співвідношення руда/вода через рівень та тиск пульпи у приймальному пристрої завиткового живильника та підхід вимірювання тиску та рівня рідкого середовища, однак їх реалізація ускладнюється в наслідок складних технологічних умов. Хвильовий рух пульпи створює невідповідність між тиском та рівнем середовища у певну мить часу, що може різко знизити точність ідентифікації співвідношення руда/вода. Предложен способ определения соотношения руда / вода через уровень и давление пульпы в приемном устройстве улиткового питателя и подход измерения давления и уровня жидкой среды, однако их реализация осложняется вследствие сложных технологических условий. Волновое движение пульпы создает несоответствие между давлением и уровнем среды в определенный момент времени, может резко снизить точность идентификации соотношение руда / вода. A method of determining the ratio of ore / water level and pressure through the slurry in the receiver and feeder cranial pressure measurement approach and the level of the liquid medium, but their implementation is complicated as a result of sophisticated technological conditions. Wave movement pulp creates a mismatch between the pressure and the level of protection in a moment of time, which can dramatically reduce the accuracy of identification ore ratio / water.