Збірники наукових праць ЦНТУ

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/1

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Item
    Взаємозв’язок валютного регулювання та фондового ринку в Україні
    (КНТУ, 2011) Яцун, О. В.; Горпинченко, М. В.; Yatsun, О.; Horpynchenko, М.
    Успішне функціонування економіки в умовах ринку не можливе без розвиненого й стійкого фінансового ринку. Для стабілізації фінансового становища постає необхідність забезпечити розширене відтворення. The Successful functioning of economy in the conditions of market is not possible without the developed and proof financial market. For stabilizing of financial position a necessity to provide recreation.
  • Item
    Особливості розвитку трудового потенціалу закладів вищої освіти у сучасній Україні
    (КНТУ, 2011) Горпинченко, М. В.; Яцун, О. В.; Horpynchenko, М.; Yatsun, О.
    У статті розглядається питання підготовки нових професіональних орієнтованих до нових умов кваліфікованих кадрів. The question of training of the new professional skilled personnels oriented to the new terms is examined In the article.
  • Item
    Основні аспекти формування фінансового ринку як форми переміщення фінансового капіталу
    (КНТУ, 2011) Яцун, О. В.; Горпинченко, М. В.; Yatsun, О.; Horpynchenko, М.
    У статті розглядаються сутність категорії «фінансовий ринок» і сфера прояву окремих сторін сутності фінансового капіталу. In the article are examined essence of category «financial market» and sphere of display of separate sides of essence of financial capital.
  • Item
    Modern Approaches to Organization of Personnel Professional Development at Enterprise
    (КНТУ, 2013) Yatsun, О.; Яцун, О. В.
    The article discloses approaches of scientists to the definition of the concept of professional development. The reasons of negative situation in professional development at enterprises of Ukraine were analysed. Measures for improvement of the present-day situation have been developed. Метою статті - це дослідження сучасних підходів до організації професійного розвитку кадрів на виробництві, з’ясування їх впливу на соціально-економічну ситуацію в країні, визначення причин, що стримують професійний розвиток кадрів як складової системи розвитку підприємства та розроблення заходів щодо вдосконалення, організації професійного розвитку кадрів на виробництві. Розглянувши погляди науковців на поняття «професійний розвиток» можна зробити висновок, що це процес організаційно-економічних заходів підприємства у сфері навчання, підвищення вмінь та навичок персоналу, його перепідготовки і перекваліфікації, контролю за цим процесом, забезпечення власних службово-професійних інтересів розвитку та реалізації цілей діяльності підприємства. Прийнятий Закон України «Про професійний розвиток працівників» має формальний характер та не враховує реальної ситуації на українських підприємствах. Закордонний досвід свідчить про те, що підвищення професійного розвитку працівника це прибуткове інвестування підприємства. Визначивши основні фактори негативного впливу на професійний розвиток працівників розроблено заходи щодо покращення законодавчого, фінансового, організаційного та податкового характеру, що сприятимуть росту конкурентоспроможності кадрів на виробництві та покращення національного господарства вцілому.