Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем

Loading...
Thumbnail Image

Date

2013

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

КОД

Abstract

Збірник містить матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та магістрантів “Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем”, яка відбулась 27-29 березня 2013 року у Кіровоградському національному технічному університеті. У доповідях розглянуто наукові, технічні, технологічні й практичні проблеми сучасних інформаційних технологій та комп’ютерних систем, теорії розробки програмного забезпечення, програмного забезпечення комп’ютерних систем i мереж, захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, програмного та інформаційного забезпечення автоматизованих систем керування, сучасних ІТ-технологій підготовки фахівців з програмування.

Description

Keywords

сучасні інформаційні технології, програмне забезпечення, автоматизовані системи керування, підготовка фахівців з програмування, теорія розробки програмного забезпечення, комп`ютерні системи і мережі, захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, всеукраїнська науково-практична конференція студентів та магістрантів, тези доповідей

Citation

Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем : зб. тез доп. : всеукр. наук.-практ. конф. студ. та магістр., 27-29 бер. 2013 року, Кіровоград / М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Кіровоград. нац. техн. ун-т, Нац. техн. ун-т “Харківський політехнічний інститут” та ін. ; [відп. за вип. : О. П. Доренський]. - Кіровоград : КОД, 2013. - 208 с.