Економічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/762

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Item
    Статер Олександра Македонського з Волинської області
    (Ośrodek Badań Europy Środkowo-Wschodniej, 2022) Орлик, В. М.; Orlyk, V.
    Проблема знахідок давньогрецьких монет в Україні набула широкого вивчення з кінця ХХ ст., а протягом останніх років з’явився корпус досліджень, які значно розширили уявлення про поширення давньогрецьких монет на території Причорномор’я, Надчорномор’я, у Лісостеповій зоні, на Поділлі та Волині. Монетні знахідки в цих регіонах свідчать про зв’язки тогочасного населення з античним світом.
  • Item
    Relacje polsko-ukraińskie: numizmatyka-medalistyka-falerystyka : zbiór abstraktów
    (Ośrodek Badań Europy Środkowo-Wschodniej, 2022)
    Omówiono stosunki polsko-ukraińskie w dziedzinie numizmatyki, medalierstwa i falerologii. Розглянуто польсько-українські відносини у сфері нумізматики, медалістики та фалеристики.
  • Item
    На іншому боці Дніпра: про знахідки литих копій римських денаріїв у східному ареалі черняхівської культури
    (ЦНТУ, 2020) Мизгін, К. В.; Кодацький, С.
    У тезах визначено, що уже на наявному у Війтенках матеріалі за складом металу можна виділити три групи монет, які визначаються різними співвідношеннями олова та міді. Про те, чи відображає цей факт якісь тенденції, говорити на разі складно. З наявного на схід від Дніпра матеріалу тепер можна виділити тільки два способи виготовлення: за восковою моделлю (використання патриць та матриць) та у глиняній формі («дерево»). Ймовірно, варварські копії були предметом імпорту з території черняхівської культури у лісову зону.