Механіко-технологічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/760

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 52
  • Item
    Приводи верстатного та робототехнічного обладнання. Лабораторні роботи
    (ЦНТУ, 2024) Кириченко, А. М.; Гречка, А. І.; Єрьомін, П. М.
    В методичних рекомендаціях приведено курс лабораторних робіт з дисципліни «Приводи верстатного та робототехнічного обладнання». Мета лабораторних робіт з курсу: закріплення знань з принципу дії та устрою мехатронних систем верстатів, мехатронних модулів подачі та головного руху, алгоритмів і систем управління мехатронними системами приводів, набуття студентом практичних навичок з обрання мехатронних модулів верстатів за заданими характеристиками приводу на основі відповідних розрахунків; дослідження мехатронних модулів, параметрів приводів. Завдання лабораторних робіт: закріплення теоретичних знань з устрою і принципу дії, а також отримання практичних навичок з вибору та налаштування мехатронних модулів, електроприводів подачі та головного руху.
  • Item
    Приводи верстатного та робототехнічного обладнання. Самостійна робота
    (ЦНТУ, 2024) Кириченко, А. М.; Гречка, А. І.; Єрьомін, П. М.
    В методичних рекомендаціях наведена самостійна робота з дисципліни «Приводи верстатного та робототехнічного обладнання». Мета самостійної роботи з курсу «Приводи верстатного та робототехнічного обладнання»: закріплення знань з принципу дії та устрою мехатронних систем верстатів, мехатронних модулів подачі та головного руху, алгоритмів і систем управління мехатронними системами приводів, набуття студентом практичних навичок з обрання мехатронних модулів верстатів за заданими характеристиками приводу на основі відповідних розрахунків; дослідження мехатронних модулів, параметрів приводів з кроковими двигунами. Завдання самостійної роботи: закріплення теоретичних знань з устрою і принципу дії, а також отримання практичних навичок з вибору та налаштування мехатронних модулів, електроприводів подачі та головного руху, оснащених кроковими двигунами.
  • Item
    Механічна передача
    (ВАТ "Патент", 1997) Лебедєв, Ю. В.; Кириченко, А. М.; Крижанівський, В. А.; Надєїн, В. С.; Lebedev, Y.; Kyrychenko, A.; Kryzhanivskyi, V.; Nadiein, V.
    Винахід відноситься до машинобудування, конкретно до конструкцій механічних передач та може бути використаний в робочих машинах з механічним приводом виконавчого органу. В основу винаходу покладена задача створення механічної передачі на основі мікрохрапового механізму вільного ходу, в якій, без високих контактних тисків, шляхом здійснення нормальної взаємодії ланок, забезпечено передачу обертання з передавальним відношенням, не рівним одиниці і можливість його безступеневої зміни, а за рахунок цього розширені можливості передачі і зменшені витрати на виготовлення і експлуатацію.
  • Item
    Привод переміщення вихідного органа верстата з п'ятьма штангами
    (ДП “Український інститут інтелектуальної власності”, 2017) Гречка, А. І.; Кириченко, А. М.; Аль-Ібрахімі, М. А.
    Корисна модель належить до верстатобудування. Задачею корисної моделі є підвищення рухомості вихідного органа верстата на основі паралельних кінематичних структур з п'ятьма штангами шляхом розділення штанг на функціональні групи.
  • Item
    Привід переміщення вихідного органа верстата з шістьма штангами
    (ДП “Український інститут інтелектуальної власності”, 2016) Гречка, А. І.; Кириченко, А. М.; Аль-Ібрахімі, М. А.; Hrechka, A.; Kyrychenko, A.
    Привід переміщення вихідного органа верстата з шістьма штангами на основі паралельних кінематичних структур належить до верстатобудування. В основу корисної моделі поставлена задача підвищити рухомість вихідного органа верстата на основі паралельних кінематичних структур з шістьма штангами шляхом розділення штанг на функціональні групи.
  • Item
    Привод переміщення вихідного органа верстата з чотирма штангами
    (ДП “Український інститут інтелектуальної власності”, 2017) Гречка, А. І.; Кириченко, А. М.; Аль-Ібрахімі, М. А.; Hrechka, A.; Kyrychenko, A.
    Корисна модель належить до верстатобудування. В основу корисної моделі поставлена задача підвищення рухомості вихідного органа верстата на основі паралельних кінематичних структур з чотирма штангами шляхом розділення штанг на функціональні групи.
  • Item
    Штанга змінної довжини
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2012) Струтинський, В. Б.; Кириченко, А. М.; Пономаренко, О. В.; Strutynskyi, V.; Kyrychenko, A.; Ponomarenko, O.
    Корисна модель належить до галузі верстатобудування, а саме до гнучких автоматизованих виробництв.
  • Item
    Верстат
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2012) Кириченко, А. М.; Пономаренко, О.В.; Kyrychenko, A.; Ponomarenko, O.
    Корисна модель належить до верстатобудування, а саме до гнучких автоматизованих виробництв.
  • Item
    Лещата
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2005) Кузнєцов, Ю. М.; Кириченко, А. М.; Хамуйєла, Т. О.; Kuznetsov, Y.; Kyrychenko, A.
    Корисна модель належить до металообробки та може бути використана для закріплення заготовок на фрезерних, свердлильних, шліфувальних та інших верстатах, в тому числі верстатах з ЧПК та обробних центрах.
  • Item
    Насадка пристрою для збирання комах з рослин
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2005) Онопа, В. А.; Петренко, М. М.; Кириченко, А. М.; Онопа, В. В.; Onopa, V.; Petrenko, M.; Kyrychenko, A.; Onopa, V.
    Корисна модель відноситься до галузі сільськогосподарського машинобудування, зокрема до пристроїв для збирання комах.