Наукові записки Кіровоградського національного технічного університету.

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/4222

Збірник є науковим виданням, в якому публікуються основні результати наукових робіт викладачів, студентів та магістрантів університету.

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Item
    Оборотні активи підприємства: фактори впливу та їх характеристика
    (КНТУ, 2011) Махоріна, В. С.; Попов, В. М.; Mahorina, V.; Popov, V.
    У статті досліджено систему чинників впливу на оборотні активи підприємства, розкрито їх зміст та здійснено групування за ступенем впливу. In article it is investigated system of factors of influence on the werewolf enterprise actives, it is opened their essence and it is carried out grouping behind influence degree.
  • Item
    Анализ информационных систем и методов управления подготовкой специалистов
    (КНТУ, 2013) Рыбакова, Л. В.; Рибакова, Л. В.
    В статье приведенанализ информационной системы управления подготовкой инженеров- специалистов, основанный на понятии качества. Описаны структурные элементы ИСУПС и связи между ними. Определен состав подсистем и их функционирования с точки зрения управления, внутренние и внешние связи как прямые так и обратные, режимы работы. Проанализированы информативные факторы в управлении качеством подготовки специалистов и определены пути и параметры оптимизации управления подготовкой специалистов на примере инженеров-системотехников Проанализированы методы оценки показателей качества функционирования информационной системы с учетом человеческого фактора, необходимые для формализированного описания процесса функционирования системы. В статті наведений аналіз інформаційної системи управління підготовкою інженерів- спеціалістів, засноване на понятті якості. Описані структурні елементи ІСУПС та зв’язки між ними. Визначений склад підсистем та їх функціонування з точки зору управління, внутрішні та зовнішні зв’язки як прямі так і зворотні., режими роботи. Проаналізовані інформативні фактори в управлінні якістю підготовки спеціалістів та визначені шляхи та параметри оптимізації управління підготовкою спеціалістів на прикладі інженерів-системотехнінків. Проаналізовані методи оцінки показників якості функціонування інформаційної системи з урахуванням людського фактору, необхідні для формалізованого опису процесу функціонування системи.