Кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/778

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 35
  • Item
    Напрями підвищення економічного потенціалу машинобудівних підприємств
    (Біла К. О., 2019) Сисоліна, Н. П.; Савеленко, Г. В.; Нісфоян, С. С.
    У монографії узагальнено теоретико-методологічні засади організаційно-економічного механізму управління та логістики на підприємствах в системі економічної безпеки держави і обґрунтовано необхідність його удосконалення, охарактеризовано концептуалізацію процесів трансформації систем управління на сучасних підприємствах, проведено аналіз механізмів забезпечення та розвитку інвестиційно-інноваційного потенціалу суб’єктів підприємницької діяльності як складової національної інноваційної системи. Особливу увагу зосереджено на методологічних, теоретичних і методичних засадах управління інноваційним розвитком системи економічної безпеки, досліджено особливості стратегічного управління інноваційним розвитком підприємств України в умовах євроінтеграції та механізмів реалізації їх науково-технологічного розвитку. Крім того, дослідження містить актуалізацію питань з формування організаційно-економічних механізмів активізації розвитку суб’єктів господарювання в регіональних інноваційних системах, моделювання системи управління фінансово-економічною безпекою суб’єктів підприємництва та методології інноваційної адаптивності підприємств в системі суспільних стратегічних потреб європейської спільноти. Матеріали монографії будуть корисні науковим працівникам, фахівцям підприємств різних видів економічної діяльності, викладачам, аспірантам і студентам економічних спеціальностей та широкому загалу спеціалістів.
  • Item
    Менеджмент в підприємницькій діяльності
    (ЦНТУ, 2019) Сисоліна, Н. П.; Савеленко, Г. В.
  • Item
    Сучасні аспекти інформаційного забезпечення управління підриємства
    (РВЛ ЦНТУ, 2018) Сисоліна, Н. П.; Біловодська, І. М.
  • Item
    Паблік рилейшнз
    (КНТУ, 2015) Сисоліна, Н. П.; Збаржевецька, Л. Д.
    Паблік рилейшнз – наука і мистецтво досягнення порозуміння та злагоди між різноманітними суб’єктами громадянського суспільства, складова державно-управлінської діяльності. Оволодіння технологіями зв’язків з громадськістю в умовах громадянського суспільства, до якого прагне суверена і демократична Україна, набувають для нас особливого значення і актуальності. В сучасних ринкових умовах від спеціалістів вимагають вміння приймати й обґрунтовувати ефективні рішення в галузі паблик рилейшнз. Ці методичні вказівки мають за мету допомогти спеціалістам у закріпленні теоретичних засад та практичного застосування теорії паблик рилейшнз, специфікою діяльності служби зв`язків з громадськістю організації і PR-консалтингової структури, професійною культурою PR-фахівця, структурою комунікацій в паблік рилейшнз, комунікативним циклом в паблік рилейшнз.
  • Item
    Потенціал і розвиток підприємства
    (КНТУ, 2015) Сисоліна, Н. П.; Резніченко, О. О.
    В сучасних ринкових умовах від спеціалістів вимагають вміння приймати й обґрунтовувати ефективні рішення в галузі оцінки потенціала і розвитку підприємства. Ці методичні вказівки мають за мету допомогти спеціалістам у закріпленні теоретичних засад з оцінки потенціала підприємства і виробити навички самостійно аналізувати складні організаційні та виробничі ситуації і приймати рішення по їх врегулюванню. Методичні вказівки містять пропозиції щодо послідовності, методів і порядку виконання розрахунків та посилання до літератури і допомагають студенту кваліфіковано вивчити курс „Потенціал і розвиток підприємства”.
  • Item
    Планування і контроль на підприємстві
    (КНТУ, 2015) Сисоліна, Н. П.; Савеленко, Г. В.; Яворська, Т. А.
    В сучасних ринкових умовах від спеціалістів вимагають вміння приймати й обґрунтовувати ефективні рішення в галузі управління потенціалом підприємства. Ці методичні вказівки мають за мету допомогти спеціалістам у закріпленні теоретичних засад з управління потенціалом підприємства і виробити навички самостійно аналізувати складні організаційні та виробничі ситуації і приймати рішення по їх врегулюванню. Методичні вказівки містять пропозиції щодо послідовності, методів і порядку виконання розрахунків та посилання до літератури і допомагають студенту кваліфіковано вивчити курс „Планування і контроль на підприємстві”.
  • Item
    Ризики у підприємницькій діяльності
    (КОД, 2018) Назаренко, К. М.; Сисоліна, Н. П.