До питання локалізації нових осередків по виготовленню литих копій римських денаріїв І-ІІІ ст. у зоні поширення черняхівської спільноти

Loading...
Thumbnail Image

Date

2020

Authors

Надвірняк, О. В.
Погорілець, О. Г.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

ЦНТУ

Abstract

У тезах описано монетні знахідки, які надають можливість започаткувати роботу по створенню «Каталогу центрів «виробництва» литих копій денаріїв ІІІІ ст.ст. в ареалі Південно-Східної Європи» та «Карти локалізації місць виявлення литих копій денаріїв І-ІІІ ст.ст. з ознаками технологічного лиття», що відкриває нові перспективи у плані статистичного аналізу та теоретичної розробки засад феномену лиття копій римських денаріїв на північний схід від Дунайського та Таврійського лімесів.

Description

Keywords

римські денарії, монета, черняхівська спільнота, монетне виробництво, лита копія, литник

Citation

Надвірняк, О. В. До питання локалізації нових осередків по виготовленню литих копій римських денаріїв І-ІІІ ст. у зоні поширення черняхівської спільноти / О. В. Надвірняк, О. Г. Погорілець // Проблеми і перспективи нумізматики Античної та Римської доби на теренах Південно-Східної Європи : І Міжнар. фах. семінар, присвяч. пам’яті В. Анохіна "Перші Анохінівські читання", 26 верес. 2019 р., м. Меджибіж : тези доп. – Меджибіж ; Кропивницький ; Переяслав, 2020. – С. 63-66.