Теоретичні аспекти фінансового стану підприємств

Loading...
Thumbnail Image

Date

2019

Authors

Вінницька, О. А.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Ексклюзив-Систем

Abstract

Фінансовий стан підприємства - це якісна характеристика, яка визначається системою показників, обраних конкретним замовником (користувачем) аналізу, що дозволяє висвітлити результати фінансово-господарської діяльності підприємства. При цьому необхідно зазначити, що система параметрів та перелік показників не можуть бути раз і на завжди встановлені. Характерною ознакою аналізу фінансового стану є комплексне і системне дослідження фінансової діяльності підприємств, оцінка ефективності виробничо-фінансової діяльності та ринку, а також діагностика та пошук резервів і можливостей їх мобілізації.

Description

Keywords

фінансовий стан підприємств, аналіз, економічні рішення, фінансові ресурси суб’єктів господарювання, ефективність використання

Citation

Вінницька, О. А. Теоретичні аспекти фінансового стану підприємств / О. А. Вінницька // Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери : матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. (24-25 жовт. 2019 р.). - Кропивницький : Ексклюзив-Систем, 2019. – С. 27-30.