Збірник наукових праць Кіровоградського національного університету. Техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація. Вип. 29.

Loading...
Thumbnail Image

Date

2016

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

КНТУ

Abstract

У збірнику представлені статті, присвячені проблемам проектування та експлуатації сільськогосподарської техніки, технології виробництва, енергозбереження, автоматизації в промисловості та сільському господарстві. Наведені практичні рекомендації до використання результатів досліджень у галузях народного господарства. Збірник є фаховим виданням, в якому публікуються основні результати наукових досліджень вчених, аспірантів університету, а також інших навчальних закладів та промислових підприємств України. Збірник розрахований на наукових, науково-технічних працівників різних галузей науки та техніки, ВНЗ, здобувачів вчених ступенів і звань.

Description

Keywords

збірник наукових праць, наукові праці, техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація

Citation

Збірник наукових праць Кіровоградського національного технічного університету. Техніка в сільськогосподарському виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація / Кіровоград. нац. техн. ун-т ; за заг. ред. М. І. Черновола. - Кіровоград : КНТУ, 2016. - Вип. 29. - 318 с.