Економічний розвиток міст Наддніпрянської України останньої чверті XVIII – початку XX ст. у сучасному історіографічному дискурсі

Loading...
Thumbnail Image

Date

2020

Authors

Бондаренко, О. В.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

ЦНТУ

Abstract

У тезах історіографію поділено за тематичним принципом на такі дослідницькі напрями: 1) наукові праці, шо присвячені різноманітним проблемам промислового розвитку міст; 2) роботи, у яких вивчаються питання видів та форм міської торгівлі, формування загальноімперського та українського внутрішнього ринків; 3) література, що висвітлює історію створення та Історія, археологія, інформаційна, бібліотечна та архівна справа: актуальні проблеми науки та освіти функціонування транспортної системи та її вплив на економічне зростання міст; 4) праці, предметом дослідження яких є розвиток фінансової, податкової та банківсько-кредитної системи.

Description

Keywords

історія міської економіки, Російська імперія, Наддніпрянська Україна, історіографія, дослідник, економіка міст

Citation

Бондаренко, О. В. Економічний розвиток міст Наддніпрянської України останньої чверті XVIII – початку XX ст. у сучасному історіографічному дискурсі / О. В. Бондаренко // Історія, археологія, інформаційна, бібліотечна та архівна справа: актуальні проблеми науки та освіти : І Міжнар. наук. конф., 13 трав. 2020 р., м. Кропивницький : тези доп. – Кропивницький : ЦНТУ, 2020. – С. 29-31.