Основи і фундаменти. Самостійні роботи

Loading...
Thumbnail Image

Date

2020

Authors

Карпушин, С. О.
Скриннік, І. О.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

ЦНТУ

Abstract

Методичні вказівки розроблені у відповідності до модульно-рейтингової системи дисципліни "Основи і фундаменти" і призначені для самостійної роботи з даної дисципліни студентами спеціальності – 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Для студентів заочної форми навчання дані методичні вказівки є основою для виконання контрольних робіт. Методичні вказівки призначені для вивчення основних методів, які застосовуються при підсилені основ, реконструкції і ремонті фундаментів, також розглянуті особливості напруженого стану основ в умовах щільної міської забудови.

Description

Keywords

обстеження, зондування ґрунтових основ, спостереження, реконструкція фундаментів, підсилення основ, алебастровий маяк, деформації, зона закріплення, дренаж, арматурний каркас

Citation

Основи і фундаменти : метод. вказ. до самост. роботи : для студ. спец. 192 - Будівництво та цивільна інженерія / [уклад. : С. О. Карпушин, І. О. Скриннік] ; М-во освіти і науки України, Центральноукраїн. нац. техн. ун-т, каф. БДМБ. - Кропивницький : ЦНТУ, 2020. - 32 с.