Економічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/762

Browse

Search Results

Now showing 1 - 7 of 7
  • Item
    Менеджмент персоналу у сфері фінансів. Практичні заняття. Самостійна робота
    (ЦНТУ, 2024) Іщенко, Н. А.
    У методичних вказівках розглянуто: тематика і плани практичних занять, самостійна робота здобувачів, орієнтовні питання до підсумкового контролю, критерії оцінювання рівня знань здобувачів, список рекомендованої літератури до вивчення дисципліни.
  • Item
    Портрет сучасного менеджера медичного закладу
    (ЦНТУ, 2023) Баднауі, А. А.; Андрощук, І. О.
  • Item
    Менеджмент персоналу у сфері фінансів
    (ЦНТУ, 2023) Іщенко, Н. А.
    У методичних вказівках розглянуто: структура навчальної дисципліни, зміст програми навчальної дисципліни, тематика і плани семінарських занять, самостійна робота здобувачів, методичні рекомендації до виконання контрольних робіт для здобувачів заочної форми навчання, орієнтовні питання до підсумкового контролю, критерії оцінювання знань здобувачів, список рекомендованої літератури до вивчення дисципліни. Методичні вказівки “Менеджмент персоналу у сфері фінансів” рекомендовано для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” ОПП “Фінанси, банківська справа та страхування”.
  • Item
    HR-менеджмент
    (ЦНТУ, 2022) Сочинська-Сибірцева, І. М.; Доренська, А. О.; Тушевська, Т. В.
    Навчальний посібник розкриває питання сучасного HR-менеджменту: технологій управління, Digital-трансформацій, командоутворення в HR, моніторингу людських ресурсів сучасних компаній, оцінки персоналу та аналізу роботи в системі HR-менеджменту, розвитку персоналу, комунікацій, вирішенні конфліктних ситуацій, кадрової безпеки та ефективності HR-менеджменту.
  • Item
    Управління персоналом
    (ЦНТУ, 2021) Сочинська-Сибірцева, І. М.; Sochynska-Sybirtseva, I.
  • Item
    Роль кадрової складової у налагодженні НДДКР у верстатобудівній галузі Української РСР на рубежі 1930-х – 1940-х років
    (ЦНТУ, 2020) Аннєнкова, Н. Г.
    У тезах досліджено, що на рубежі 1930-х – 1940-х років українське верстатобудування отримало організаційно завершену систему наукового забезпечення своєї діяльності, що дозволяє вважати її з цього моменту кваліфікованою. Ненаповненість цієї системи кадровим ресурсом була лише ситуативною, оскільки система підготовки профільних науково-технічних кадрів вже існувала і розпочала їх продукування. Звідси, з огляду на одночасне відбуття остаточного переходу переважної кількості верстатовиробників від систематичного до системного виготовлення цієї продукції, ми можемо констатувати й остаточне утвердження до 1941 р. в Україні не просто системної, а кваліфікованої системної верстатобудівної діяльності, стримування ефективності котрої ставало наслідком як уже вказаного ситуативного браку профільних науково-технічних кадрів, так і певного адміністративноорганізаційного дисбалансу в управлінні галуззю.