Агротехнічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/766

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 20
  • Item
    Програма. Для підготовки до атестаційного екзамену здобувачів ОПП «Агрономія»
    (ЦНТУ, 2023) Мостіпан, М. І.; Сало, В. М.; Топольний, Ф. П.; Андрієнко, О. О.; Кулик, Г. А.; Сало, Л. В.; Ковальов, М. М.; Резніченко, В. П.
    Програма для підготовки до атестаційного екзамену здобувачів ОПП «Агрономія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 «Агрономія»
  • Item
    Методичні рекомендації до оформлення кваліфікаційної роботи здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня за освітньо-професійною програмою 208 «Агроінженерія»
    (ЦНТУ, 2022-09-28) Петренко, Д. І.; Лещенко, С. М.; Сало, В. М.; Васильковський, О. М.; Бевз, О. В.; Магопець, С. О.
    Кваліфікаційна робота – це навчальний конструкторський документ, що складається із графічних (креслення) і текстових (пояснювальна записка) документів. Тому оформлення кваліфікаційної роботи як конструкторського документа повинно відповідати «Єдиній системі конструкторської документації» (ЄСКД), необхідним «Державним стандартам України» (ДСТУ) та «Єдиній системі допусків та посадок країн економічної взаємодопомоги» (ЕСДП СЕВ) на конструкторські документи. В даних методичних рекомендаціях викладені основні вимоги і вказівки з усіх видів робіт над кваліфікаційною роботою, приведений ряд довідкових матеріалів і пояснень, що використовуються при виконанні роботи, а також вказаний розширений список навчальної і іншої спеціальної літератури. Все це буде сприяти підвищенню якості виконання кваліфікаційних робіт.
  • Item
    Машини для обробітку ґрунту та внесення добрив. Практичні роботи
    (ЦНТУ, 2023) Сало, В. М.; Лещенко, С. М.; Лузан, П. Г.; Мачок, Ю. В.; Лузан, О. Р.; Нестеренко, О. В.
    Головними задачами, на вирішення яких спрямований матеріал даних методичних вказівок, є: - надання студентам в розрізі описового курсу навичок в користуванні найбільш поширеними в світовій практиці за конструктивними рішеннями сільськогосподарськими машинами на прикладі окремих промислових зразків вітчизняного виробництва; - вивчення умов функціонування сільськогосподарської техніки; - засвоєння особливостей роботи окремих вузлів, які за конструктивним рішенням мають значне поширення в світовій практиці.
  • Item
    Машини для сівби, садіння, догляду за посівами та збирання врожаю. Практичні роботи
    (ЦНТУ, 2023) Сало, В. М.; Лещенко, С. М.; Мачок, Ю. В.; Богатирьов, Д. В.
    Методичні рекомендації до виконання практичних робіт мають на меті вивчення будови та основних регулювань зернотукової сівалки, сівалок точного висіву, культиваторів для міжрядного обробітку ґрунту, малооб’ємного штангового обприскувача, косарок, зернозбирального комбайна, бурякозбирального агрегату.
  • Item
    Математичне моделювання процесів і машин
    (Лисенко В.Ф., 2022) Амосов, В. В.; Сало, В. М.; Свірень, М. О.
    У навчальному посібнику викладено основні поняття та положення математичного моделювання процесів і машин. Для отримання практичних навичок при моделюванні машин, процесів і технічних систем до складу посібника входять матеріали для виконання практичних робіт. Посібник орієнтовано для використання при підготовці фахівців зі спеціальностей: «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» при вивченні курсів: «Математичне моделювання сільськогосподарських машин», «Математичне моделювання процесів і систем», «Моделювання технічних систем» та ін., виконанні курсових проектів і робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Для студентів, аспірантів і викладачів вищих закладів освіти та інженерно-технічних працівників.
  • Item
    Математичне моделювання робочих процесів машин. Практичні роботи
    (ЦНТУ, 2020) Амосов, В. В.; Сало, В. М.
    Методичні рекомендації сприятимуть підвищенню рівня підготовки здобувачів освіти, кваліфікованій постановці завдань досліджень, грамотному вибору математичного апарата для моделювання, використанню сучасних програмних засобів та наочному представленню результатів досліджень.
  • Item
    Програма для підготовки до державного кваліфікаційного іспиту для студентів спеціальності Агрономія
    (ЦНТУ, 2019) Мостіпан, М. І.; Топольний, Ф. П.; Сало, В. М.; Гізбулін, Н. Г.; Кулик, Г. А.; Умрихі, Н. Л.; Сало, Л. В.; Резніченко, В. П.; Андрієнко, О. О.; Семеняка, І. М.; Шепілова, Т. П.; Манойленко, С. В; Трикіна, Н. М.; Іщенко, В. А.; Мащенко, Ю. В.
    Наведено програми навчальних дисциплін та тестові завдання для підготовки до складання державного іспиту зі спеціальності 201 Агрономія.
  • Item
    Методичні рекомендації до оформлення кваліфікаційної роботи здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня за освітньо-професійною програмою 208 «Агроінженерія»
    (ЦНТУ, 2019) Сало, В. М.; Петренко, Д. І.; Лещенко, С. М.; Васильковський, О. М.
    Виконання кваліфікаційної роботи – заключний етап навчання студента, метою якого є закріплення та розширення теоретичних і практичних знань, отриманих при навчанні у ЗВО, розвиток навичок самостійної роботи по вирішенню складних спеціалізованих інженерних завдань та прикладних задач, пов’язаних з ефективним застосуванням сільськогосподарської техніки і механізованих технологій в агропромисловому виробництві. В даних методичних рекомендаціях викладені основні вимоги і вказівки з усіх видів робіт над кваліфікаційною роботою, приведений ряд довідкових матеріалів і пояснень, що використовуються при виконанні роботи, а також вказаний розширений список навчальної і іншої спеціальної літератури. Все це буде сприяти підвищенню якості виконання кваліфікаційних робіт.
  • Item
    Розробка нової конструкції пневморешітної зерноочисної машини. Том 1. Обґрунтування параметрів транспортера-сепаратора
    (Лисенко В.Ф., 2014) Сало, В. М.; Мороз, С. М.; Васильковський, О. М.; Лещенко, С. М.; Петренко, Д. І.
    У монографії наведено вирішення прикладної наукової задачі підвищення ефективності решітного очищення зерна шляхом суміщення двох технологічних операцій – транспортування і сепарації. Розділення зерна на компоненти в процесі транспортування дозволяє зменшити масу, габарити машини, знизити енергоємність процесу. У роботі використані результати власних досліджень, а також досліджень українських та закордонних вчених. Монографія призначена для наукових співробітників, магістрантів, конструкторів сільськогосподарської техніки та фахівців сільського господарства.
  • Item
    Методичні вказівки до виконання практичних робіт з курсів «Технологія механізованих робіт в рослинництві» та «Машиновикористання в рослинництві»
    (ЦНТУ, 2018) Сало, В. М.; Лещенко, С. М.; Петренко, Д. І.; Васильковський, О. М.; Лузан, П. Г.
    У результаті виконання практичних завдань студенти засвоюють особливості проектування технологічних процесів в рослинництві з метою отримання максимальних врожаїв із мінімальними витратами та забезпечуючи збереження родючості ґрунтів; загальні засади розв’язання актуальних завдань комплексної механізації аграрного виробництва, ефективного використання ресурсів та управління виробничими процесами, проектування експлуатаційного і технологічного регламентів з урахуванням умов господарств.