Агротехнічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/766

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 10
  • Item
    Математичне моделювання процесів і машин
    (Лисенко В.Ф., 2022) Амосов, В. В.; Сало, В. М.; Свірень, М. О.
    У навчальному посібнику викладено основні поняття та положення математичного моделювання процесів і машин. Для отримання практичних навичок при моделюванні машин, процесів і технічних систем до складу посібника входять матеріали для виконання практичних робіт. Посібник орієнтовано для використання при підготовці фахівців зі спеціальностей: «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» при вивченні курсів: «Математичне моделювання сільськогосподарських машин», «Математичне моделювання процесів і систем», «Моделювання технічних систем» та ін., виконанні курсових проектів і робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Для студентів, аспірантів і викладачів вищих закладів освіти та інженерно-технічних працівників.
  • Item
    Нарисна геометрія, інженерна і комп’ютерна графіка. Розділ Нарисна геометрія. Практичні і самостійні заняття
    (ЦНТУ, 2020) Артеменко, Д. Ю.; Свірень, М. О.; Онопа, В. А.; Лещенко, С. М.
    Розрахунково-графічні завдання (РГЗ) є складовою частиною самостійної роботи студентів і однією з активних форм вивчення курсу. Самостійна робота студентів над завданнями підвищує рівень знань та навичок і сприяє більш якісному засвоєнню теоретичного матеріалу.
  • Item
    Процеси, машини та обладнання АПВ
    (Лисенко В.Ф., 2018) Свірень, М. О.; Смірнов, В. П.; Осипов, І. М.; Амосов, В. В.; Онопа, В. А.
    У навчальному посібнику наведена інформація про технічне забезпечення сучасних технологічних процесів у рільництві. Розглянуті особливості конструкції та основні регулювання сільськогосподарських машин вітчизняного та закордонного виробництва. Посібник орієнтовано для використання при підготовці фахівців зі спеціальностей «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» при вивченні дисциплін «Процеси, машини та обладнання АПВ», «Сучасні машини та напрямки їх розвитку» та ін. Для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, агрономічних та інженерно-технічних працівників сільського господарства.
  • Item
    Посівна секція
    (ДП Український інститут промислової власності, 2006-09-15) Сисолін, П. В.; Свірень, М. О.; Лісовий, І. О.; Сисоліна, І. П.
    Посівна секція, яка складається з бункера для насіння, висівного апарату, насіннєвого сошника, тукового сошника, загортачів, прикочувальних котків, чотириланкової підвіски, яка відрізняється тим, що попереду насіннєвого сошника встановлено туковий сошник у вигляді підживлюючого ножа, який складається з стояка, до якого закріплено долото, а за ним глуха площадка з формуючим виступом та лійка, а у лобовій частині стояка закріплено ніж, перед яким встановлено зубчастий диск-очисник
  • Item
    Пневматичний висівний апарат
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2009-11-25) Шмат, С. І.; Свірень, М. О.; Косінов, М. М.; Гавриленко, С. В.
    Пневмомеханічний висівний апарат, який включає корпус, висівний диск, ворушилку, допоміжний диск, який відрізняється тим, що до корпуса прикріплена криволінійна пластина таким чином, щоб між зовнішнім колом допоміжного диска і пластиною був забезпечений , який перевищує максимальний розмір насіння .
  • Item
    Спосіб посіву сільськогосподарських культур
    (ДП “Український інститут промислової власності”, 2009-02-10) Свірень, М. О.; Шмат, С. І.; Дейкун, В. А.; Шило, М. В.; Пислиця, А. М.
    Спосіб посіву сільськогосподарських культур, який відрізняється тим, що при безмаркерній роботі крайні висівні апарати сівалки регулюють на висів 50 відсотків від заданої норми, суміжні з ними висівні апарати - на 75 відсотків від заданої норми.
  • Item
    Пневмоімпульсний висівний апарат сівалки для точного землеробства
    (ДП Український інститут промислової власності, 2009-10-12) Бойко, А. І.; Свірень, М. О.; Амосов, В. В.; Федорчак, В. В.
    Пневмоімпульсний висівний апарат сівалки для точного землеробства, що містить бункер для насіння, пневматичну систему, робочу камеру, до якої приєднаний насіннєпровід, та ежекторний патрубок. В прорізі ежекторного патрубка встановлено ротаційний диск з прямокутними зубами по периферії, причому крок t розташування цих зубів вибрано за співвідношенням t=2d, де d - внутрішній діаметр ежекторного патрубка.
  • Item
    Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів. Курсовий проект
    (КНТУ, 2007) Матвєєв, К. Д.; Шмат, С. І.; Лузан, П. Г.; Амосов, В. В.; Свірень, М. О.
    Курсовий проект з дисципліни «Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів» представляє собою проект тваринницького підприємства з обґрунтованою комплексною механізацією технологічних процесів і детальною розробкою однієї або комбінованої потокової технологічної лінії.
  • Item
    Вплив втрати вакууму на ефективність присмоктування насіння комірками дозуючого елемента
    (КНТУ, 2014) Свірень, М. О.; Петренко, Д. І.; Харов, О. В.
    Дослідження впливу ступеня розрідження у вакуумній камері на присмоктуючу здатність отворів показали загальну закономірність збільшення критичної відстані захоплення насіння зі збільшенням ступеня розрідження. Це природний результат, що підтверджує фізичну суть процесів. Однак для різних отворів і різних культур взаємозв'язок виражається по-різному.