Кафедра екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/789

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Item
    Фізична культура і спорт в системі загальнолюдських цінностей, забезпечення здоровя та фаховової дієздатності
    (ЦНТУ, 2017) Бойко, Ю. Ж.
    Методичні вказівки розкривають значення фізичної культури для формування та життєдіяльності особистості, підвищення соціальної і трудової активності людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, життєво важливої потреби взаємного спілкування, розвитку дружніх стосунків між народами і зміцнення миру. Фізична культура реалізується в таких формах, як фізичне виховання яке пов'язане з освоєнням фізичних і духовних сил людини, спорт є їх вдосконаленням, фізична рекреація - підтримкою, рухова реабілітація - відновленням. Внутрішнім наповненням кожної з них є поєднання інтелектуального, соціально-психологічного і рухового компонентів, а також певної системи потреб, здібностей, діяльності відносин та інститутів.
  • Item
    Екологічні фактори, фізична культура і спорт та вплив їх на здоров’я людини
    (Лисенко В. Ф., 2015) Ковальов, В. О.
    В доповіді розкривається питання факторів, що впливають на здоров’я людей, наводиться статистична та аналітична інформація щодо сучасного стану здоров’я та тенденцій у медицині, спорті та фізичному вихованні в Україні.
  • Item
    Формування здорового способу життя та вплив на нього деяких регіональних соціально-економічних факторів
    (КНТУ, 2012) Хачатурян, О. С.; Хачатурян, С. Л.
    Стаття присвячена дослідженню особливостей впливу окремих регіональних соціально- економічних факторів на здоровий спосіб життя молоді Кіровоградської області. Визначено та проаналізовано вплив позитивних і негативних факторів на формування здорового способу життя населення, особливо дітей, підлітків і юнацтва. Проаналізовано характерні часові проміжки у формуванні здорового способу життя особистості. Виявлено негативні тенденцій у розвитку фізкультурно- оздоровчого та спортивного руху в регіоні. Отримано функціональну залежність між кількістю тих, хто займається фізкультурою та спортом і об’ємами споживання населенням алкогольних напоїв. Наведені результати короткострокового прогнозу щодо кількості охоплених фізкультурно-оздоровчою роботою в регіоні. Запропоновано напрямки покращення ситуації у сфері залучення молоді регіону до ведення активного здорового способу життя.
  • Item
    Рух, як найважливіша умова досягнення гармонії людини
    (КНТУ, 2010) Бричка, Я. О.; Махно, В. В.