Кафедра сільськогосподарського машинобудування

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/792

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 14
  • Item
    Теорія, конструкція та розрахунок сільськогосподарських машин. Курсовий проект
    (ЦНТУ, 2019) Васильковський, О. М.; Лещенко, С. М.; Васильковська, К. В.; Мороз, С. М.; Петренко, Д. І.
    Курсовий проект складається з пояснювальної записки та графічної частини, зміст яких залежить від специфіки проекту. Специфіку проекту визначає керівник проекту при видачі студенту завдання на виконання курсового проекту по конкретній темі .
  • Item
    Проектування машин та обладнання. Курсовий проект
    (ЦНТУ, 2020) Васильковський, О. М.; Лещенко, С. М.; Васильковська, К. В.; Мороз, С. М.; Петренко, Д. І.
    Курсовий проект є одним із поточних етапів процесу тому, що при його виконанні студент практично закріплює пройдений матеріал зі спеціальних, загально-технічних та загальноосвітніх дисциплін При цьому він набуває навичок самостійної творчої роботи, чим розвиває свої здібності до творчості у вирішенні інженерних задач.
  • Item
    Конструкція, робочі процеси і розрахунок сільськогосподарських машин. Курсовий проект
    (ЦНТУ, 2019) Васильковський, О. М.; Лещенко, С. М.; Васильковська, К. В.; Мороз, С. М.; Петренко, Д. І.
    Курсовий проект є одним із поточних етапів процесу тому, що при його виконанні студент практично закріплює пройдений матеріал з спеціальних, загально-технічних та загальноосвітніх дисциплін, при цьому він набуває навичок самостійної творчої роботи, чим розвиває свої здібності до творчості у вирішенні інженерних задач
  • Item
    Методичні рекомендації до оформлення випускної кваліфікаційної роботи. Галузеве машинобудування. Магістри
    (ЦНТУ, 2020) Васильковський, О. М.; Петренко, Д. І.; Васильковська, К. В.; Лещенко, С. М.; Мороз, С. М.
    Випускна кваліфікаційна робота є кінцевою складовою частиною навчального процесу, активною формою самостійної науково-дослідницької роботи в магістратурі. За характером магістерська робота є дослідно-конструкторською з відповідними вимогами до оформлення з обов’язковою перевіркою на доброчесність у програмах з виявлення плагіату. Методичні рекомендації призначені для виконання магістерських робіт за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування, у відповідності до освітніх програм «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Галузеве машинобудування». Вказівки висвітлюють мету і задачі магістерської роботи, тематику, рекомендації по підбору, систематизації і вивченню спеціальної літератури, нормативно-технологічної документації по проблемам наукових досліджень, збору, аналізу і оформленню матеріалів. У методичних рекомендаціях викладені загальні вимоги до змісту, об’єму і оформлення магістерських робіт.
  • Item
    Методичні рекомендації до оформлення випускної кваліфікаційної роботи. Агроінженерія. Магістри
    (ЦНТУ, 2020) Васильковський, О. М.; Петренко, Д. І.; Васильковська, К. В.; Лещенко, С. М.; Мороз, С. М.
    Магістерська кваліфікаційна робота є кінцевою складовою частиною навчального процесу, активною формою самостійної науково-дослідницької роботи в магістратурі. За характером магістерська робота є дослідно-конструкторською з відповідними вимогами до оформлення з обов’язковою перевіркою на доброчесність у програмах з виявлення плагіату. Методичні рекомендації призначені для виконання магістерських робіт за спеціальністю 208 – Агроінженерія, у відповідності до освітньої програми «Агроінженерія». Рекомендації висвітлюють мету і задачі випускної роботи, тематику, рекомендації по підбору, систематизації і вивченню спеціальної літератури, нормативно-технологічної документації по проблемам наукових досліджень, збору, аналізу і оформленню матеріалів. У методичних рекомендаціях викладені загальні вимоги до змісту, об’єму і оформлення магістерських робіт.
  • Item
    Основи наукових досліджень. Перші наукові кроки
    (Мачулін, 2019) Васильковський, О. М.; Лещенко, С. М.; Васильковська, К. В.; Петренко, Д. І.
    У навчальному посібнику викладені основні аспекти науково-технічної діяльності людини у сфері сільськогосподарського машинобудування. Посібник може бути корисним студентам, аспірантам та іншим науковцям, які роблять перші наукові кроки в галузі дослідження робочих органів сільськогосподарських машин.
  • Item
    Пневмомеханічний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2013-01-10) Васильковська, К. В.; Васильковський, М. І.; Васильковський, О. М.; Васильковський, Я. С.
    Пневмомеханічний висівний апарат містить бункер з живильним каналом, корпус з насіннєвою камерою, привідний вал, на якому закріплено вертикальний висівний диск з робочими отворами, кришку з вакуумною камерою, прокладку, що розташована між корпусом і кришкою та пристрій для видалення зайвого насіння з механізмом регулювання. Пристрій для видалення зайвого насіння з механізмом регулювання виконано у вигляді болта, закріпленого до кришки через її вакуумну камеру навпроти робочих отворів висівного диска з можливістю регулювання зазору до останнього.
  • Item
    Пневмомеханічний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2012-11-12) Васильковський, М. І.; Васильковська, К. В.; Петренко, М. М.; Непик, А. В.
    Пневмомеханічний висівний апарат містить бункер з живильним каналом, з'єднаний з корпусом, що має робочу камеру. В робочій камері встановлено вертикальний висівний диск з комірками, які контактують з внутрішньою циліндричною поверхнею корпуса. На поверхні корпуса над зоною заповнення комірок виконано заглиблення. До зовнішнього боку висівного диска притиснуті прокладка і кришка з вакуумною камерою. Комірки висівного диска виконано у вигляді наскрізних прорізів. З внутрішнього боку виконано лопатки, а з зовнішнього боку вони частково перекриті кришкою, а частково з'єднані щілиною з її вакуумною камерою.
  • Item
    Пневмомеханічний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2011-11-10) Амосов, В. В.; Васильковська, К. В.; Васильковський, Я. С.
    Пневмомеханічний висівний апарат, який має корпус з насіннєвою камерою, кришку з вакуумною камерою, між яким на горизонтальному валу з ворушилкою розташовано комбінований висівний диск, який складається з основного диска з робочими отворами, диска-екрана з формуючими отворами і прокладки, яка створює між дисками щілину, в яку у зоні викидного вікна встановлено чистик-виштовхувач, який відрізняється тим, що формуючі отвори диска-екрана виконані незамкненими з вирізами до його периферії.
  • Item
    Кроки до забезпечення програмування врожайності просапних культур
    (ВЦ НУБіП України, 2017) Васильковська, К. В.; Лещенко, С. М.; Васильковський, О. М.
    Питання вдосконалення технічних засобів для основного обробітку ґрунту та посіву може стати початковим етапом програмування врожаю, а практичне вирішення запропонованої задачі дозволить підвищити конкурентоздатність продукції рослинництва та запровадити основи ґрунтозахисного та ресурсозберігаючого землеробства.