Кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/778

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 530
  • Item
    Напрями підвищення економічного потенціалу машинобудівних підприємств
    (Біла К. О., 2019) Сисоліна, Н. П.; Савеленко, Г. В.; Нісфоян, С. С.
    У монографії узагальнено теоретико-методологічні засади організаційно-економічного механізму управління та логістики на підприємствах в системі економічної безпеки держави і обґрунтовано необхідність його удосконалення, охарактеризовано концептуалізацію процесів трансформації систем управління на сучасних підприємствах, проведено аналіз механізмів забезпечення та розвитку інвестиційно-інноваційного потенціалу суб’єктів підприємницької діяльності як складової національної інноваційної системи. Особливу увагу зосереджено на методологічних, теоретичних і методичних засадах управління інноваційним розвитком системи економічної безпеки, досліджено особливості стратегічного управління інноваційним розвитком підприємств України в умовах євроінтеграції та механізмів реалізації їх науково-технологічного розвитку. Крім того, дослідження містить актуалізацію питань з формування організаційно-економічних механізмів активізації розвитку суб’єктів господарювання в регіональних інноваційних системах, моделювання системи управління фінансово-економічною безпекою суб’єктів підприємництва та методології інноваційної адаптивності підприємств в системі суспільних стратегічних потреб європейської спільноти. Матеріали монографії будуть корисні науковим працівникам, фахівцям підприємств різних видів економічної діяльності, викладачам, аспірантам і студентам економічних спеціальностей та широкому загалу спеціалістів.
  • Item
    Корпоративна культура як невід’ємна складова механізмів розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу
    (Agenda Publishing House, 2017) Семикіна, М. В.; Пасєка, А. С.
    Theoretical and applied principles for the mechanism of sustainable development and management of economic systems formation, based on domestic and foreign specifics have been considered in the collective monograph. Specific character of mechanism of sustainable development of economic systems at the state level, sector, industry and enterprise formation has also been investigated. Mechanism of social and economic enterprises’ development has been analyzed. Monograph is intended for politicians, scientists, entrepreneurs, teachers, postgraduate students, students and anyone interested in the issues of formation the mechanism of effective regulation of enterprise economic activity.
  • Item
    Менеджмент в підприємницькій діяльності
    (ЦНТУ, 2019) Сисоліна, Н. П.; Савеленко, Г. В.
  • Item
    Економічні та організаційно-планові розрахунки при обґрунтуванні доцільності розробки нових виробів
    (ЦНТУ, 2017) Журило, І. В.; Полтавець, М. М.
    Методичні вказівки містять інформацію про послідовність, методи і порядок виконання техніко-економічних розрахунків у курсовій роботі та економічній частині дипломного проекту, нормативні матеріали, посилання на спеціальні джерела. Застосування цієї інформації дозволять студенту кваліфіковано, на достатньо високому рівні виконати обґрунтування доцільності впровадження запропонованого ним інженерно-технічного рішення на основі відповідних економічних та організаційно-планових розрахунків.
  • Item
    Економічні та організаційно-планові розрахунки при проектуванні дільниці механічної обробки деталей
    (ЦНТУ, 2017) Журило, І. В.; Романюк, Л. М.
    Методичні вказівки містять послідовність, методи та порядок виконання розрахунків, додаткову інформацію та посилання на спеціальну літературу, які дозволяють студенту кваліфіковано, на достатньо високому рівні виконати відповідні економічні й організаційно-планові розрахунки у зазначеній курсовій роботі.
  • Item
    Економічні та організаційно-планові розрахунки при проектуванні цеху механічної обробки
    (ЦНТУ, 2017) Журило, І. В.; Романюк, Л. М.
    Методичні вказівки містять послідовність, методи та порядок виконання розрахунків, додаткову інформацію та посилання на спеціальну літературу, які дозволяють студенту кваліфіковано, на достатньо високому рівні виконати відповідні економічні й організаційно-планові розрахунки у дипломному проекті.
  • Item
    Економічні розрахунки при проектуванні механічного цеху
    (ЦНТУ, 2017) Журило, І. В.; Полтавець, М. М.
    Методичні вказівки містять послідовність, методи та порядок виконання розрахунків, додаткову інформацію та посилання до спеціальної літератури, які дозволяють студенту кваліфіковано, на достатньо високому рівні виконати відповідні економічні розрахунки та обґрунтування у зазначеній роботі.
  • Item
    Економіка та організація виробництва. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
    (ЦНТУ, 2017) Журило, І. В.; Полтавець, М. М.
    Методичні вказівки до вивчення курсу «Економіка і організація виробництва» містять навчальну програму курсу, комплекс навчально-методичного забезпечення до кожної теми курсу (план семінарського заняття, список систематизованої літератури, питання для поглибленого вивчення матеріалу, теми рефератів, практичні задачі); критерії оцінки рівня знань студентів з дисципліни, питання для самопідготовки, а також список літератури для поглибленого вивчення курсу.
  • Item
    Небезпека кадрових катастроф на підприємствах регіону як результат втрат людського капіталу
    (Academy of Management and Administration, 2018) Семикіна, М. В.; Семикіна, А. В.; Мельнік, А. В.