Агротехнічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/766

Browse

Search Results

Now showing 1 - 6 of 6
  • Item
    Теорія, конструкція та розрахунок машин для тваринництва. Практичні роботи
    (КНТУ, 2009) Матвєєв, К. Д.; Амосов, В. В.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: розрахунок шнекової коренемийки барабанного подрібнювального апарата, тарілчастих мікродозаторів, стаціонарного стрічкового кормороздавача, бункерних кормороздавачів, ланцюгово-скребкового транспортера для видалення гною, потокової лінії видалення рідкого гною, ротаційного лопатевого вакуумного насоса, сепаратора-молокоочисника. Проведено дослідження системи роздачі кормів мобільними кормороздавачами, визначення типорозміру та потреби сушильних агрегатів для приготування трав'яного борошна, розрахунок витрат пари і палива на гідробаротермічну обробку соломи, кінематичний аналіз різального апарата стригальної машинки, проектування потокової технологічної лінії добування води та водозабезпечення на тваринницьких фермах.
  • Item
    Машини для тваринництва. Лабораторні роботи
    (КДТУ, 2003) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.; Лузан, П. Г.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: 1. Водопостачання тваринницьких ферм, будова та принцип роботи автонапувалок; 2. Подрібнювач каменевідокремлювач– мийка коренеплодів ИКМ-5. Загальна будова, принцип роботи та регулювання з експериментально-теоретичним дослідженням; 3. Експериментально-теоретичне дослідження подрібнювача кормів барабанного типу; 4. Призначення, загальна будова, принцип дії і підготовка до роботи змішувача кормів СКО-Ф-6; 5. Оцінка якості подрібнення зернових кормів молотковою дробаркою; 6. Мобільні кормороздавачі. Загальна будова, технологічний процес та підготовка до роботи; 7. Вивчення і аналіз роботи тритактного доїльного апарата “Волга”; 8. Доїльна установка АДМ-8. Призначення. загальна будова і принцип роботи; 9. Загальна будова, технологічний процес, регулювання і підготовка молочних сепараторів до експлуатації; 10. Скребкові транспортери ТСН-3,0Б і ТСН-160 для видалення гною.
  • Item
    Технологія виробництва, переробки та зберігання продукції рослинництва
    (КНТУ, 2004) Лузан, П. Г.; Матвєєв, К. Д.; Шмат, С. І.; Амосов, В. В.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: 1. Кількісний облік і товарна оцінка якості картоплі різного цільового призначення; 2. Товарна оцінка плодоовочевої продукції; 3. Розрахунки по організації зберігання картоплі і плодоовочевої продукції; 4. Розрахунки по забезпеченню необхідного режиму зберігання плодоовочевої продукції; 5. Розрахунок втрат плодоовочевої продукції і картоплі при довгостроковому зберіганні; 6. Технологія переробки плодоовочевої продукції, асортимент готової продукції та контроль якості виробництва консервів; 7. Технологія квашення плодів та ягід і визначення якості квашеної продукції; 8. Консервування плодово-ягідних продуктів антисептиками та контроль якості готової продукції.
  • Item
    Тваринництво. Лабораторні роботи
    (КДТУ, 2002) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.; Лузан, П. Г.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: 1. Виробничо-технічна характеристика ферм і комплексів, види тваринницьких будівель та їх функціональні зони; 2. Зоогігієнічний контроль мікроклімату в тваринницьких приміщеннях; 3. Корми. Класифікація і характеристика кормів, оцінка поживності і основні положення нормованої годівлі тварин; 4. Технологія заготівлі і визначення якості сінажу; 5. Технологія приготування і оцінка якості трав'яного борошна; 6. Технологія заготівлі і оцінка якості силосу; 7. Визначення молочної продуктивності корів і оцінка якості продукції; 8. Технологія стриження овець та методи визначення товарної якості шерсті.
  • Item
    Проектування технологічних ліній та тваринницьких підприємств
    (КДТУ, 2000) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.
    Практичні заняття є одним із поточних етапів навчального процесу і обов’язковою складовою частиною курсу «Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів» для студентів спеціальності 8.091902 – «Механізація сільського господарства», при виконанні яких студент закріплює, поглиблює і розширяє теоретичні знання зі спеціальних, загальнотехнічних та загальноосвітніх дисциплін. При цьому він вдосконалює і набуває навичок самостійної роботи з літературою і розвиває свої здібності до творчості та застосуванню отриманих знань у вирішенні поставлених конкретних інженерних задач в галузі механізації технологічних процесів виробництва продукції тваринництва.
  • Item
    Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів. Курсовий проект
    (КНТУ, 2007) Матвєєв, К. Д.; Шмат, С. І.; Лузан, П. Г.; Амосов, В. В.; Свірень, М. О.
    Курсовий проект з дисципліни «Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів» представляє собою проект тваринницького підприємства з обґрунтованою комплексною механізацією технологічних процесів і детальною розробкою однієї або комбінованої потокової технологічної лінії.