Кафедра обробки металів тиском та спецтехнологій

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/771

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 104
  • Item
    Прогресивні напрямки розвитку прикладної механіки. Практичні роботи
    (ЦНТУ, 2021) Шмельов, В. М.; Підгаєцький, М. М.; Ломакін, В. М.
    Розглянуто прогресивні технології та обладнання в прикладній механіці. Розглядається особливості розробки прогресивних технологій. Розглядаються особливості прогресивних технологій ливарного виробництва, механічної обробки, обробки металів тиском, спецтехнологій.
  • Item
    Розмірна обробка металів електричною дугою. Лабораторні роботи
    (ЦНТУ, 2021) Шмельов, В. М.
    Розглянуто розмірну обробку металів електричною дугою, особливості розробки технологій РОД. Розглядаються особливості конструювання електрод-інструментів та типове обладнання для РОД.
  • Item
    Розмірна обробка металів електричною дугою
    (Ексклюзив-Систем, 2017) Носуленко, В. І.; Шмельов, В. М.
    Описано фізичні основи, технологія, пристрої та верстати розмірної обробки металів електричною дугою. Навчальний посібник для студентів технічних спеціальностей, аспірантів та фахівців машинобудівних спеціальностей.
  • Item
    Вплив характеру течії робочої рідини на якість обробки в умовах розмірної обробки металів електричною дугою
    (ХПІ, 2019) Шмельов, В. М.; Носуленко, В. І.; Пащенко, А. А.
    Описано вплив характеру течії робочої рідини на якість обробки в умовах розмірної обробки металів електричною дугою
  • Item
    Експлуатація та обслуговування машин
    (ЦНТУ, 2020) Шмельов, В. М.
    Розглянуто особливості перевірки горизонтально-кувальної машини на відповідність нормам точності. Розглядається особливості керування технологічними параметрами висічних ножиць в процесі їх налагоджування. Розглядаються особливості процесу налагоджування штампів на однокривошипному двостояковому пресі. Розглядаються особливості процесу регулювання однокривошипного відкритого пресу.
  • Item
    Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального виробництва. Частина 1. Автоматизація ковальсько-штампувального виробництва
    (ЦНТУ, 2020) Шмельов, В. М.
    Розглянуто складові автоматизованих комплексів, що застосовуються в ковальсько-штампувальному виробництві. Розглядається конструкція та методика розрахунку основних елементів автоматизованих комплексів. Розглядаються особливості конструкцій валкової подачі, ролико-клинової подачі, розмотуувальних та правильних пристроїв, автоматичних бункерних захватно-орієнтуючих пристроїв
  • Item
    Кування і гаряче об’ємне штампування. Альбом завдань
    (ЦНТУ, 2020) Носуленко, В. І.; Мірзак, В. Я.; Сіса, О. Ф.
    В альбомі наведенні завдання для практичних занять та курсового проектування по дисципліні «Кування і гаряче об’ємне штампування». Завдання представлені у вигляді тривимірних твердотільних моделей реальних штампованих деталей, виготовлених гарячим об'ємним штампуванням з використанням різного штампувального обладнання (кривошипні гарячештампувальні преси, молоти, горизонтально-кувальні машини, кувальні вальці) та призначених для кращого просторового уявлення їхньої форми.
  • Item
    Ковальсько-штампувальне обладнання. Частина 1. Лабораторні роботи
    (ЦНТУ, 2019) Сіса, О. Ф.
    Наводяться лабораторні роботи щодо вивчення конструкцій ковальсько-штампувального обладнання, яке застосовується для реалізації процесів листового штампування, холодного і об’ємного штампування
  • Item
    Ковальсько-штампувальне обладнання. Практичні заняття
    (ЦНТУ, 2018) Сіса, О. Ф.
    Наводяться завдання щодо вивчення та розрахунку деталей і вузлів конструкцій ковальсько-штампувального обладнання у відповідності з технічним завданням і застосування стандартних засобів автоматизації розрахунку і проектування
  • Item
    САПР технологічної підготовки ковальсько-штампувального виробництва
    (ЦНТУ, 2020) Мірзак, В. Я.; Боков, В. М.; Сіса, О. Ф.
    Розглянута методологія автоматизованого проектування штампового оснащення на основі дерева проекта, що пропонує система та доповнює користувач в діалоговому режимі. Розглядаються питання проектування штампів простої, послідовної та суміщеної дії для розділових операцій та штампів для формозмінних операцій (гнуття, відбортування, витягування). Безпосередньо в лабораторних роботах для конкретних деталей пропонується спроектувати повний комплект конструкторської документації для розділових штампів послідовної та суміщеної дії, а також формозмінних штампів простої дії. Наведено приклад проектування штампа послідовної дії.