Агротехнічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://dspace.kntu.kr.ua/handle/123456789/766

Browse

Search Results

Now showing 1 - 7 of 7
  • Item
    Пневматичний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2003-02-17) Амосов, В. В.; Шинкевич, Є. Б.; Сало, В. М.; Осипов, І. М.; Бойченко, С. Ф.
    Пневматичний висівний апарат включає насіннєву камеру, диск з присмоктувальними отворами, кришку з виконаними у ній камерою атмосферного тиску та камерою вакууму, в якій розташована прокладка. У кришці виконано криволінійний канал замкненого перерізу, один кінець якого з'єднано з камерою вакууму, а другий розташовано збоку від висівного диска навпроти отвору у корпусі та отвору у прокладці. Отвір у корпусі з'єднаний криволінійним каналом з патрубком для приєднання повітропроводу.
  • Item
    Пневматичний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2004-12-15) Осипов, І. М.; Шинкевич, Є. Б.; Амосов, В. В.; Курзов, Ю. П.; Чуднов, А. В.
    Пневматичний висівний апарат включає бункер для насіння, корпус із насіннєвою камерою, привідний вал, на якому розташований висівний диск з присмоктувальними отворами, кришку з вакуумною камерою і рукавом, прокладку, що розташована між корпусом і кришкою. В апараті прокладка за допомогою заклинків, розташованих на її боковій поверхні, попередньо з'єднується з кришкою перед його складанням.
  • Item
    Пневматичний висівний апарат
    (ДП Український інститут промислової власності, 2004-12-15) Осипов, І. М.; Шинкевич, Є. Б.; Амосов, В. В.; Курзов, Ю. П.; Чуднов, А. В.
    Пневматичний висівний апарат включає бункер для насіння, корпус із насіннєвою камерою, привідний вал, на якому розташований висівний диск з присмоктуючими отворами, кришку з вакуумною камерою, прокладку, що розташована між корпусом і кришкою, причому на зовнішній стороні кришки встановлено поворотний диск зі штуцером з можливістю переміщення його разом з диском по довжині вакуумної камери і фіксації в будь-якій зоні останньої.
  • Item
    Машини для тваринництва. Лабораторні роботи
    (КДТУ, 2003) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.; Лузан, П. Г.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: 1. Водопостачання тваринницьких ферм, будова та принцип роботи автонапувалок; 2. Подрібнювач каменевідокремлювач– мийка коренеплодів ИКМ-5. Загальна будова, принцип роботи та регулювання з експериментально-теоретичним дослідженням; 3. Експериментально-теоретичне дослідження подрібнювача кормів барабанного типу; 4. Призначення, загальна будова, принцип дії і підготовка до роботи змішувача кормів СКО-Ф-6; 5. Оцінка якості подрібнення зернових кормів молотковою дробаркою; 6. Мобільні кормороздавачі. Загальна будова, технологічний процес та підготовка до роботи; 7. Вивчення і аналіз роботи тритактного доїльного апарата “Волга”; 8. Доїльна установка АДМ-8. Призначення. загальна будова і принцип роботи; 9. Загальна будова, технологічний процес, регулювання і підготовка молочних сепараторів до експлуатації; 10. Скребкові транспортери ТСН-3,0Б і ТСН-160 для видалення гною.
  • Item
    Тваринництво. Лабораторні роботи
    (КДТУ, 2002) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.; Лузан, П. Г.
    В методичних вказівках розглядаються наступні питання: 1. Виробничо-технічна характеристика ферм і комплексів, види тваринницьких будівель та їх функціональні зони; 2. Зоогігієнічний контроль мікроклімату в тваринницьких приміщеннях; 3. Корми. Класифікація і характеристика кормів, оцінка поживності і основні положення нормованої годівлі тварин; 4. Технологія заготівлі і визначення якості сінажу; 5. Технологія приготування і оцінка якості трав'яного борошна; 6. Технологія заготівлі і оцінка якості силосу; 7. Визначення молочної продуктивності корів і оцінка якості продукції; 8. Технологія стриження овець та методи визначення товарної якості шерсті.
  • Item
    Машиновикористання у рослинництві. Курсова робота
    (КНТУ, 2004) Лузан, П. Г.; Осипов, І. М.; Мороз, С. М.; Мартиненко, С. В.; Глобенко, Г. О.
    Курсова робота обов’язкова складова частина курсу “Машиновикористання у рослинництві” для студентів агрономів. Мета курсової роботи – поглиблення і закріплення теоретичних і практичних знань, отриманих студентами при вивченні курсу та за період проходження виробничої практики, систематизація і закріплення знань студентів з загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, вдосконалення навиків самостійної роботи з літературою, застосовування отриманих теоретичних знань при розробці організаційних питань щодо впровадження в сільськогосподарське виробництво нових прогресивних технологій та ефективного використання техніки.
  • Item
    Проектування технологічних ліній та тваринницьких підприємств
    (КДТУ, 2000) Матвєєв, К. Д.; Осипов, І. М.
    Практичні заняття є одним із поточних етапів навчального процесу і обов’язковою складовою частиною курсу «Проектування технологічних ліній та тваринницьких комплексів» для студентів спеціальності 8.091902 – «Механізація сільського господарства», при виконанні яких студент закріплює, поглиблює і розширяє теоретичні знання зі спеціальних, загальнотехнічних та загальноосвітніх дисциплін. При цьому він вдосконалює і набуває навичок самостійної роботи з літературою і розвиває свої здібності до творчості та застосуванню отриманих знань у вирішенні поставлених конкретних інженерних задач в галузі механізації технологічних процесів виробництва продукції тваринництва.